Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.

şirket Profili

Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Shenzhen ETON Otomasyon Equipment Co, LTD.2007 yılında kurulmuş, şu anda 300'den fazla personele sahip ve 20000 metrekareden fazla bir alanı kaplayan, aynı zamanda LED ışık üretimi ve Elektronik alan için yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi ve SMT makinesinin en büyük lider üreticisidir. Çin'de iyi bilinen ve iyi bir üne sahip yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş ve en iyi marka.
 

ETON, dünyanın en hızlı makinesi olan 150000CPH hızına sahip en hızlı otomatik alma ve yerleştirme makinesini icat etti, birçok küresel ilk teknoloji patentini aldı, ayrıca 1M 5M 50M 100M 500M esnek LED şerit uzunluğu için küresel ilk makineyi icat etti, büyük kazandı ABD, KORE, HİNDİSTAN, ALMANYA, MISIR, TÜRKİYE, VİETNAM, TUNUS VB.
 

Şirketin kuruluşundan bu yana, küresel aydınlatmanın yeşil ve enerji tasarrufu sağlayan gelişme eğilimleri ve LED endüstrisinin hızlı gelişimi ve üretim zanaatına yönelik talepleri ile ETON, fırsatı değerlendirdi ve hızla yükseldi, bağımsız olarak araştırdı, tasarladı, üretti. Daha hızlı, daha kararlı, daha optimal LED tam otomatik, yüksek hızlı, enerji tasarruflu çip montajcı ve çok işlevli çip montajcı seti, endüstride hız, kararlılık ve kapasitedeki mutlak avantajı ile son derece tanınmıştır. aynı zamanda, 1.2 metre, 1.5 metre lamba plakaları ve kablosuz uzun FPCB ve şekillendirilmiş bileşeni yüksek hızda üretirken ofset ve fırlatma malzemesi sorunlarını çözmüştür.ETON, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti ve faydalı model, kişisel buluş, yazılım telif hakkı vb. dahil olmak üzere yüzden fazla patent ve sertifika aldı.MLS, OPPLE, NVC, Navigasyon, PAK, ETI, FSL, Ev Aydınlatma, Yangguang Aydınlatma, XSY, Sansi, Hindistan RK, Hindistan SURYA, Vietnam RANGDONG, Mısır gibi yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış işletmelerle işbirliği ilişkisi kurduk. FUTEK vb.

 

Ürünlerimiz Kore, Hindistan, Vietnam, Tunus, Mısır, Türkiye ve benzeri dahil olmak üzere 20'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.Bu arada şirket, her müşteriyi ve her makine setinin satışını kalıcı olarak kaydeden bir müşteri hizmetleri merkezi oluşturdu.Varlığı, müşterilerimiz için gerçekten kolaylık ve güvence sağlayan, kullanırken müşterinin sorularını zamanında çözebilir.

 

“Yüksek verimlilik” “Yüksek kalite” ve “İstikrar”, ETON'un temel teknolojisi, teknoloji yeniliği ve sıkı kalite kontrolü, mükemmel hizmet ile ETON, iyi bir üne sahip dünya çapında seçkin SMT makinesi markası haline geldi.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 • 2007 Taipei'de Ar-Ge merkezini kurun, LED profesyonel montaj teknolojisi ve patentleri geliştirin;
 • 2008 Hong Kong Hon-Eton Limited Şirketi'ni kurun;
 • 2009 Kurulum Shenzhen Eton otomasyon ekipmanları Co, ltd .;
 • 2009 Invetion için 4 patent ve faydalı modeller için “Grup seçme ve grup yerleştirme” için patentler
 • 2010 7 patent “Grup alma ve ayrı yerleştirme” “Grup alma yönetmeliği”
 • 2011 İlk çift model makine HT-12 piyasaya sürüldü (Grup seçimi ve grup yeri)
 • 2011 3rd. . Generation high-speed professional LED mounter released Nesil yüksek hızlı profesyonel LED mounter piyasaya sürüldü
 • 2013 “Shenzhen yüksek teknoloji ürünü işletme”
 • 2013 4inci. . Generation LED professional high-speed mounter HT-X7HT-E4 released(electrical feeding system) Nesil LED profesyonel yüksek hızlı mounter HT-X7HT-E4 yayınlandı (elektrikli besleme sistemi)
 • 2013 Ar-Ge başlat 1st. . Generation multi-functional high-speed mounter ET16(electrical feeding system) Nesil çok fonksiyonlu yüksek hızlı mounter ET16 (elektrikli besleme sistemi)
 • 2014 “Ulusal yüksek teknoloji ürünü işletme”
 • 2014 Finished R&D the 2nd. Ar-Ge'yi 2. bitirdi. Generation high-speed multi-functional mounter HT-E8 Nesil yüksek hızlı çok fonksiyonlu mounter HT-E8
 • 2015 HT-XF serbest bırakıldı (çift motorlu elektrikli besleme sistemi, 5inci. . LED professional high-speed mounter) LED profesyonel yüksek hızlı mounter)
 • 2016 HT-F7 piyasaya sürüldü (çift motorlu elektrikli besleme sistemi, 6inci. . LED professional high-speed mounter) LED profesyonel yüksek hızlı mounter)
 • 2017 HT-E6T, HT-E8T, HT-E6X ve noel ışığı için profesyonel makine piyasaya sürüldü, daha büyük pazar kazandı.
 • 2018 Yeni model makine HT-E5 piyasaya sürüldü, otomatik şablon yazıcı gerçekleştirildi.
 • 2018 HT-E5T, HT-E9T (5 ETONinci. . multifunctional machine) HT-D12(automatic glue dispenser machine)was released çok fonksiyonlu makine) HT-D12 (otomatik tutkal dağıtıcı makine) serbest bırakıldı
 • 2018 HT-E5S, HT-E5D, HT-E8S, HT-E8D (yeni manyetik lineer motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi) piyasaya sürüldü
 • 2019 HT-F9, HT-T9, yeni manyetik kaldırma yüksek hızlı çekme ve yerleştirme makinesi gerçekleştirildi, F9 en hızlı alma ve yerleştirme makinesi 200000CPH ulaşmak, akıllı otomasyon "yüksek verimlilik" yeni devrim sürücü
 • 2020 HT-X9 yeni yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi piyasaya sürüldü
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : ETON

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 300000000-50000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar