Ana sayfa

Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.

şirket Profili

  Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Shenzhen ETON Automation Equipment Co.,LTD. Shenzhen ETON Otomasyon Ekipmanları CO. was establised in 2007,possess more than 300 staff at present and cover an area of more than 20000 square meters,is the largest leading manufacturer of high-speed pick and place machine and SMT machine for LED light production and Electronic field,which is also a high-tech enterprise and top brand well-known in China with good reputation. 2007 yılında kurulmuş, şu anda 300'den fazla personel sahip ve fazla 20000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, aynı zamanda yüksek hızlı pick ve yer makinesi ve SMT makinesinin en büyük lider üreticisi LED ışık üretimi ve Elektronik alan, aynı zamanda bir yüksek teknoloji kurumsal ve üst marka çin'de iyi bir üne sahip.
 

ETON, dünyanın en hızlı makinesi olan 150000CPH hızıyla en hızlı otomatik alma ve yerleştirme makinesini icat etti, birçok küresel ilk teknoloji patenti verdi, aynı zamanda 1M 5M 50M 100M 500M esnek LED şeridinin herhangi bir uzunluğu için küresel ilk makineyi icat etti, büyük kazandı ABD, Kore, Hindistan, Almanya, Mısır, Türkiye, Vietnam, Tunus vb.
 

Since the establishment of the company, with the green and energy-saving development trends of global illumination and rapid development of LED industry and its requests for the manufacturing craft, ETON has seized the opportunity and risen quickly, they have independently researched、designed、manufactured a set of quicker、more stable、more optimal LED fully automatic, high speed, energy-saving chip mounter and multi-function chip mounter, which have been highly recognized in the industry for its absolute advantage in speed, stability and capacity, at the same time, it have solved the offset and fling material issues when producing 1.2 meters, 1.5 meters lamp plates and wireless long FPCB and shaped component at a high speed. Şirketin kuruluşundan bu yana, küresel aydınlatma ve LED endüstrisinin hızlı gelişiminin yeşil ve enerji tasarrufu sağlayan gelişme trendleri ve üretim endüstrisine yönelik talepleri ile ETON, fırsatı yakaladı ve hızla yükseldi, bağımsız olarak araştırdılar - tasarlandı 、 daha hızlı, istikrarlı ve kapasitede mutlak avantajı nedeniyle sektörde yüksek oranda tanınan daha hızlı, daha kararlı, daha optimal LED tam otomatik, yüksek hızlı, enerji tasarruflu yonga monitörü ve çok fonksiyonlu yonga monitörü aynı zamanda, 1.2 metre, 1.5 metre lamba plakaları ve kablosuz uzun FPCB ve şekilli bileşen yüksek hızda üretilirken ofset ve fırlatma malzemesi sorunlarını çözmüştür. ETON has passed ISO9001 quality management system certification and has obtained more than one hundred of patents and certificates, including for utility model, personal invention, software copyright and so on. ETON ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti ve faydalı model, kişisel buluş, yazılım telif hakkı ve benzeri dahil olmak üzere yüzden fazla patent ve sertifika aldı. We have established cooperative relationship with well-known enterprises at home and abroad, such asMLS,OPPLE,NVC,Navigation,PAK,ETI,FSL, Home Lighting,Yangguang Lighting, XSY, Sansi, India RK, India SURYA, Vietnam RANGDONG, Egypt FUTEK etc.. Kurduk MLS, OPPLE, NVC, Navigasyon, PAK, ETI, FSL, Ev Aydınlatma, Yangguang Aydınlatma, XSY, Sansi, Hindistan RK, Hindistan SURYA, Vietnam RANGDONG, Mısır gibi yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış işletmeler ile işbirliği ilişkisi kurduk FUTEK vb.

 

Our products have been exported to more than 20 countries and regions, including Korea, India, Vietnam, Tunisia, Egypt, Turkey and so on. Ürünlerimiz Kore, Hindistan, Vietnam, Tunus, Mısır, Türkiye ve benzeri dahil olmak üzere 20'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Meanwhile, the company has created customer service center, where records every customer and the sale of every set of machine permanently. Bu arada şirket, her müşteriyi ve her makine setinin satışını kalıcı olarak kaydeden müşteri hizmetleri merkezi oluşturdu. Its existence can timely solve customer's questions when using it, which truly provides the convenience and assurance for our customers. Varlığı, müşterinin sorularını kullanırken zamanında çözebilir, bu da müşterilerimiz için gerçekten kolaylık ve güvence sağlar.

 

"Yüksek verimlilik" "Yüksek kalite" ve "Kararlılık" ETON, teknoloji yenilik ve sıkı kalite kontrol çekirdek teknolojisi, mükemmel hizmet ile, ETON iyi bir üne sahip dünya çapında seçkin SMT makinesi markası haline geldi.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 • 2007 Taipei'de Ar-Ge merkezini kurun, LED profesyonel montaj teknolojisi ve patentleri geliştirin;
 • 2008 Hong Kong Hon-Eton Limited Şirketi'ni kurun;
 • 2009 Kurulum Shenzhen Eton otomasyon ekipmanları Co, ltd .;
 • 2009 Invetion için 4 patent ve faydalı modeller için “Grup seçme ve grup yerleştirme” için patentler
 • 2010 7 patent “Grup alma ve ayrı yerleştirme” “Grup alma yönetmeliği”
 • 2011 İlk çift model makine HT-12 piyasaya sürüldü (Grup seçimi ve grup yeri)
 • 2011 3rd. . Generation high-speed professional LED mounter released Nesil yüksek hızlı profesyonel LED mounter piyasaya sürüldü
 • 2013 “Shenzhen yüksek teknoloji ürünü işletme”
 • 2013 4inci. . Generation LED professional high-speed mounter HT-X7HT-E4 released(electrical feeding system) Nesil LED profesyonel yüksek hızlı mounter HT-X7HT-E4 yayınlandı (elektrikli besleme sistemi)
 • 2013 Ar-Ge başlat 1st. . Generation multi-functional high-speed mounter ET16(electrical feeding system) Nesil çok fonksiyonlu yüksek hızlı mounter ET16 (elektrikli besleme sistemi)
 • 2014 “Ulusal yüksek teknoloji ürünü işletme”
 • 2014 Finished R&D the 2nd. Ar-Ge'yi 2. bitirdi. Generation high-speed multi-functional mounter HT-E8 Nesil yüksek hızlı çok fonksiyonlu mounter HT-E8
 • 2015 HT-XF serbest bırakıldı (çift motorlu elektrikli besleme sistemi, 5inci. . LED professional high-speed mounter) LED profesyonel yüksek hızlı mounter)
 • 2016 HT-F7 piyasaya sürüldü (çift motorlu elektrikli besleme sistemi, 6inci. . LED professional high-speed mounter) LED profesyonel yüksek hızlı mounter)
 • 2017 HT-E6T, HT-E8T, HT-E6X ve noel ışığı için profesyonel makine piyasaya sürüldü, daha büyük pazar kazandı.
 • 2018 Yeni model makine HT-E5 piyasaya sürüldü, otomatik şablon yazıcı gerçekleştirildi.
 • 2018 HT-E5T, HT-E9T (5 ETONinci. . multifunctional machine) HT-D12(automatic glue dispenser machine)was released çok fonksiyonlu makine) HT-D12 (otomatik tutkal dağıtıcı makine) serbest bırakıldı
 • 2018 HT-E5S, HT-E5D, HT-E8S, HT-E8D (yeni manyetik lineer motor çok fonksiyonlu alma ve yerleştirme makinesi) piyasaya sürüldü
 • 2019 HT-F9, HT-T9, yeni manyetik kaldırma yüksek hızlı çekme ve yerleştirme makinesi gerçekleştirildi, F9 en hızlı alma ve yerleştirme makinesi 200000CPH ulaşmak, akıllı otomasyon "yüksek verimlilik" yeni devrim sürücü
 • 2020 HT-X9 yeni yüksek hızlı alma ve yerleştirme makinesi piyasaya sürüldü
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : ETON

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 300000000-50000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Eton Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar